Kolekcja Manchester United

Czy wiesz, że Remington jest oficjalnym Partnerem Manchester United? Wybierz sprzęt z limitowanej serii produktów sygnowanych herbem jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie. Utrzymane w czerwono czarnych barwach klubowych produkty z kolekcji Manchester United charakteryzują się eleganckim designem w stylu retro i nie tylko.

HC5038

HC5038

Colour Cut Manchester United Edition Maszynkę do strzyżenia zaprojektowaną w klubowych kolorach i z kultowym herbem Manchester United wyposażono w 9 różnokolorowych grzebieni i 2 grzebienie stożkowe, które umożliwiają skracanie włosów do długości od 1,5 mm do 25 mm.

kup teraz
HC4255

HC4255

Quick Cut Manchester United Edition Nowoczesna konstrukcja Quick Cut sprawia, że przycinanie bokobrodów i włosów na szyi jest łatwe i skuteczne. Dziewięć długości grzebienia od 1,5 mm do 15 mm pozwala tworzyć różnorodne fryzury, a kształt ozdobionej logiem Manchester United obudowy sprawia, że urządzenie idealnie leży w dłoni.

kup teraz
HC9105

HC9105

Heritage Manchester United Edition Wybierz stylową maszynkę do włosów z herbem Manchester United i ciesz się profesjonalnym efektem w domu. Podcinaj włosy do długości od 1,5 mm do 25 mm. Dźwignia pozwala na regulację długości bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów, oszczędzając czas i sprawiając, że urządzenie jest kompaktowe.

kup teraz
PG4005

PG4005

GRAPHITE SERIES MANCHESTER UNITED Minimalizm w męskiej łazience? Z Graphite G4 nie ma nic prostszego! Urządzenie z wieloma różnymi ostrzami pozwala pielęgnować włosy na całym ciele: od przycinania brody po ogoloną skórę. Aż 7 wszechstronnych nakładek - od regulowanego grzebienia do włosów i brody, przez trymery TST i NEE, aż po mini golarkę foliową dla idealnej gładkości. Graphite G4 w kolorach Manchester United to jedyne, czego potrzebuje każdy fan tej drużyny w swojej łazience. Twój facet jest jednym z nich? W takim razie już wiesz, jaki prezent mu sprawić!

kup teraz
HF9050

HF9050

Heritage Manchester United Edition Ciesz się unikatowym designem w stylu retro. Golarka foliowa jest wyposażona w wielokierunkowe folie LiftLogic, które dostosowując się do konturów twarzy, wychwytują i obcinają włosy rosnące w dowolnym kierunku. W zestawie ze sprzętem otrzymasz haftowany ręcznik do twarzy z herbem klubu Manchester United, który znajdziesz również na obudowie golarki.

kup teraz
PR1355

PR1355

Power Series Aqua Manchester United Edition Golarka elektryczna w barwach Manchester United wyposażona jest w 3 ruchome głowice z technologią ComfortPivot i ActiveContour, co zapewnia gładkie, dokładniejsze golenie i płynne przejście między twarzą a szyją. Golarka jest w 100% wodoodporna i bezprzewodowa.

kup teraz
MB4128

MB4128

Beard Boss Manchester United Edition Dzięki innowacyjnym, ząbkowanym ostrzom ze stali nierdzewnej CaptureTrim i dziewięciu ustawieniom długości trymer gwarantuje idealne efekty. Funkcja blokady grzebienia eliminuje ryzyko ześlizgnięcia się grzebienia podczas użytkowania.

kup teraz